Polish Czech English French German Russian Slovak Spanish Ukrainian
www. gminagorzyce.pl   telefon: 48 15 8362075

GMINA GORZYCE

Samorządowy Portal Internetowy

techniczny ogrod

Uczniownie Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks Adama Osetka w Gorzycach zdobyli wiele wyróżnień i nagród podczas różnych konkursów. Wszystkie informacje nt. udziału uczniów znajdują się w rozwinięciu tej wiadomości. Gratulujemy zdobycia tak wielu osiągnięć i życzymy oczywiście dalszych sukcesów! Do konkursów uczniów przygotowała wychowawca świetlicy szkolnej mgr Kinga Roszuk.

 

 

I EDYCJA Konkursu Plastycznego

„TEA TIME u księżnej Bedford czyli angielskie popołudnie” 2014

organizowany przez Szkołę Języków Obcych WORD w Tarnobrzegu i TDK

 

Dzieci uczęszczające na Świetlicę szkolną wzięły udział w I edycji Konkursu Plastycznego „TEA TIME u księżnej Bedford czyli angielskie popołudnie” 2014.

Spośród 54 nadesłanych prac plastycznych jury postanowiło przyznać

2 NAGRODY :

Karolinie Warchoł w I kat. wiekowej

Patrycji Kruk w II kat. wiekowej

5 kwietnia 2014 w TDK odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

 

 

 

 

 

XII Edycja Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego

„Gwiazdka 2013”

Tarnobrzeski Dom Kultury

W tym roku w konkursie wzięło udział 287 uczniów z Tarnobrzega, Sandomierza i okolic.

3 NAGRODY przypadły uczniom naszej szkoły:

Magdalena Zasadni na zajęciach w świetlicy szkolnej przygotowała dwie prace za co otrzymała NAGRODĘ w kategorii „ Projekt Kartki Bożonarodzeniowej” i w kategoriach: ”Wizerunek Anioła”

Dawid Chruściel otrzymał NAGRODĘ w kategorii ”Wizerunek Anioła”

12.12.2014r. Magda i Dawid uczestniczyli wraz z wychowawcą świetlicy

w wernisażu wystawy pokonkursowej oraz rozdaniu dyplomów i nagród.

 

 

VII Edycja Wielkanocnego Konkursu Plastycznego

„Tradycyjne Obrzędy Polskie”

Tarnobrzeski Dom Kultury

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 80 z powiatu tarnobrzeskiego.

Komisja Artystyczna w składzie :

Gracjana Kolano- plastyk

Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska- plastyk TDK

Martyna Jakubek- kulturoznawca TDK

 

Postanowiła przyznać 2 NAGRODY uczennicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach

 

Wśród nagrodzonych laureatów konkursu znalazły się prace Patrycji Kruk i Julii Bednarczyk

 

 

 

 

VII PRZEGLĄD PLASTYKI „ART MAJ” 2014

Konkurs malarski i fotograficzny

”Wiosenne pejzaże”

 

Patrycja Kruk - III miejsce

 

 

 

X Edycja Konkursu Plastycznego

„ŚWIAT MOICH DOZNAŃ”

Do tegorocznej edycji konkursu nadesłano 75 prac z dziedziny grafiki -monotypia lub grafika komputerowa. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły cztery uczennice.

Wśród laureatów X edycji konkursu znalazła się:

IZABELA KUSZAJ - nagroda

 

 

Protokół

Komisja artystyczna w składzie:
- Elżbieta Piórecka- artysta plastyk (specj. tkanina), nauczyciel akademicki
- Małgorzata Matuszewska- artysta plastyk (specj. tkanina, grafika)
- Tetiana Yagodkina- artysta plastyk (specj. malarstwo), nauczyciel akademicki

Po obejrzeniu 75 prac zgłoszonych do konkursu postanowiła przyznać
4 nagrody i 10 wyróżnień.

Nagrody:
1. Izabela Kuszaj- 12 lat, Gorzyce
2. Kacper Patrzyk - 9 lat, Nisko
3. Martyna Słotwińska - 8 lat, Sokół
4. Joanna Baran - 10 lat, Łowce

Wyróżnienia:
1. Marcin Wójcicki - 10 lat, Dąbkowice
2. Jarosław Malinowski - 12 lat, Dąbkowice
3. Joanna Szawarniak - 12 lat, Dąbkowice
4. Aleksandra Wasyliszyn - 15 lat, Stalowa Wola
5. Katarzyna Dryja - 13 lat, Zarzecze
6. Kacper Patrzyk - 9 lat, Zarzecze
7. Sara Pietrzyk- 9 lat, Stalowa Wola
8. Nikola Rzeźnik - 10 lat, Stalowa Wola
9. Zuzanna Wołoszyn - 9 lat, Nisko
10. Sylwia Dżon - 15 lat, Zarzecze

 

 

XVI Ogólnopolski

Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Syczące węże”

Konkurs ten zorganizowany został przez Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu oraz Wydawnictwo KOMLOGO. Uczniowie naszej szkoły w wieku od 5 do7 lat mieli okazję wziąć udział w tym konkursie.

 

TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO W URZĘDZIE GMINY

Osoby niesłyszące przy załatwianiu administracyjnych spraw mogą skorzystać z pomocy tłumacza migowego.

Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z tej usługi 3 dni przed planowaną wizytą w Urzędzie Gminy osobiście lub korzystając z pomocy osoby trzeciej dzwoniąc pod numer (15) 8362 075, a także wysyłając faks pod numer (15) 8362 209 oraz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Maj 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) o celu ich przechowywania i sposobie zarządzania poniżej.

Jeżeli nie zgadzasz się na taki układ - zmień konfigurację swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w poniższej Polityce Prywatności.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez użytkownika serwisu internetowego. Przekazanie informacji obejmujących dane osobowe jest dobrowolne. Do informacji tych należą np. imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Cel wykorzystania danych osobowych jest określony w nagłówku formularza zamieszczonego w serwisie internetowym. Najczęściej jest to subskrypcja wiadomości z serwisu za pomocą poczty e-mail lub krótkich wiadomości tekstowych SMS albo dostęp do wybranych podstron serwisu dla zalogowanych użytkowników. Dane osobowe nie są zbierane automatycznie.

Pliki cookies

Pliki cookies (w dosłownym tłumaczeniu z j. angielskiego: ciasteczka) są to małe pliki tekstowe, przesyłane do urządzenia użytkownika końcowego podczas odwiedzania przez niego serwisu internetowego. Pliki cookies zawierają m.in. adres strony internetowej z której pochodzą, ustawienia dokonane przez użytkownika serwisu dotyczące układu strony, rozmiaru tekstu, kolorów, wersji kontrastowej, dane wpisywane do formularzy oraz wartość, którą jest zazwyczaj automatycznie wygenerowana unikalna liczba. Mechanizm cookies nie pobiera jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzenia użytkownika końcowego.

Korzystając z serwisu internetowego użytkownik końcowy wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Użytkownik końcowy ma możliwość korzystania z serwisu internetowego bez wykorzystywania plików cookies, ale oznacza to, że niektóre funkcje serwisu nie będą działać poprawnie. Użytkownik końcowy może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, jak również może usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. W przypadku nie wyrażenia zgody na korzystanie z plików cookies, użytkownik końcowy winien zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

Niniejszy serwis internetowy może stosować następujące pliki cookies:

$1a.     pliki uwierzytelniające - wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania użytkownika końcowego w serwisie internetowym oraz do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;

$1b.     pliki statystyczne - wykorzystywane do zbierania informacji o sposobie korzystania użytkownika końcowego z serwisu internetowego;

$1c.     pliki funkcjonalne - wykorzystywane do zapamiętania wybranych przez użytkownika końcowego ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej, itp.

W celu zarządzania ustawieniami plików cookies wybierz z listy oficjalnych stron internetowych producentów najczęściej używanych przeglądarek internetowych aplikację, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta:

Urządzenia mobilne:

Narzędzia i treść z innych firm

Niniejszy serwis internetowy może zawierać przyciski, narzędzia lub treści kierujące do usług innych firm, m.in. Facebook (przycisk „Lubię to”), Google (Google Maps, Google Analitycs, Google Translate), Youtube (filmy), IVONA Software (webreader), Stat24 (statystyki), Payu (płatności elektroniczne). Korzystanie z aplikacji innych firm może powodować przesyłanie informacji do urządzenia użytkownika końcowego przez zewnętrzny podmiot. Informacji na temat wykorzystania plików cookies przez zewnętrzne aplikacje należy szukać w polityce prywatności danego podmiotu.

Prawa autorskie

Zawartość serwisu internetowego (teksty, grafiki, muzyka, filmy) oraz wszystkie jej fragmenty a także mechanizmy i oprogramowanie używane w serwisie internetowym są objęte ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

Zgodnie z przepisami prawa autorskiego oraz przepisami o ochronie baz danych, użytkownik końcowy otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu wyłącznie w celach prywatnych, bez możliwości samodzielnego pobierania lub zapisywania stron oraz dokonywania ich modyfikacji.

Użytkownik końcowy serwisu internetowego, bez zgody właściciela serwisu nie posiada prawa do odsprzedaży lub wykorzystania w celach komercyjnych serwisu internetowego i jego zawartości.

Właściciel serwisu internetowego udziela ograniczonego, odwoływalnego, niewyłącznego prawa do tworzenia linku do serwisu internetowego, o ile nie przedstawia on właściciela serwisu w sposób fałszywy, mylący i niezgodny z prawdą.

Wykorzystanie niniejszego serwisu internetowego w sposób, który naruszałby w/w warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy, a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie serwisu internetowego, przerwę lub zakłócenia w pracy jest zabronione.